امروز:
جمعه - 29 تير - 1403
ساعت :

توقع قهرمانی در جام‌ملت‌ها نداشته باشیم! یک پیشکسوت فوتبال ایران معتقد است: نباید از تیم‌ملی توقع قهرمانی در جام‌ملت‌ها داشت.

 حسین فرکی، در گفت‌وگو با ایسنا درباره شرایط لیگ بیست و دوم و نقل و انتقالات لیگ بیست و سوم اظهار کرد: جای تاسف دارد که با این همه پتانسیل و علاقه به فوتبال چنین اتفاقاتی می‌افتد و هواداران درگیر حواشی می‌شوند. حال کل جامعه فوتبال‌مان خوب نیست.

 چیزی که در فوتبال حوزه خلیج فارس و شرق آسیا می‌بینیم، نشان می‌دهد که ما خیلی عقب افتاده‌ایم و اتفاقات عجیبی در فوتبال ما می‌افتد. فوتبال چیزی است که همه از آن لذت می‌برند اما ما این‌طور نیستیم.

 او در پاسخ به این سوال که آیا لیگ برتر ایران ارزش ۲۵۰۰ میلیارد تومان هزینه را دارد که در لیگ ۲۲ انجام شده است، گفت: به نظرم نه، به هیچ وجه. به نظرم این پیشنهادات کاذب است و جنبه تبلیغاتی دارد. اگر پیشنهاد ۹۵ میلیاردی  واقعی باشد، جای تاسف دارد.

 مربی پیشین تیم‌ملی درباره شرایط آماده‌سازی ایران برای حضور در جام ملت‌های آسیا بیان کرد: ما با وجود به پتانسیلی که داریم، حواشی فوتبال‌مان با باقی دنیا فرق می‌کند.

 تیم‌ملی ما هم حتی قبل از تورنمنت‌ها درگیر حاشیه است. انگار ورزش ما با حاشیه عجین شده است. من برای تیم‌ملی آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم با مربی ایرانی نتیجه خوبی بگیریم. امیدوارم در آینده شرایط فوتبال ما به ویژه تیم‌ملی شرایط بهتری داشته باشد.

فرکی در پایان در پاسخ به این سوال که آیا باید از تیم‌ملی توقع قهرمانی در جام ملت‌ها داشت؟ تصریح کرد: به نظرم نباید این سطح توقع به وجود بیاید. آن چیزی که از کشورهای اطراف‌مان می‌بینیم، آن‌ها هزینه زیاده می‌کنند و مسلح‌تر از ما به جام ملت‌ها می‌آیند. اگر ما به عنوانی برسیم، به خاطر بازیکنان اتفاق افتاده است.

 

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

نظرات (1)

  • علی

    جمعه 16 تیر 1402 - جمعه, جولای 7 2023 2:14:16pm

    سلام این مربی کم دانش و نوچه های او هیچی نخواهیم شد