امروز:
جمعه - 29 تير - 1403
ساعت :

بی‌توجهی دستگاه های اجرایی به پرداخت بستانکاری رسانه‌ها

مدیرعامل خانه مطبوعات خوزستان با انتقاد از بی توجهی برخی دستگاه‌های اجرایی و صنایع در پرداخت به‌موقع مطالبات رسانه‌های استان گفت: این شرایط موجب چالش های بسیاری برای رسانه های خوزستان شده که بر همین اساس از مدیریت ارشد استان درخواست رسیدگی به این موضوع را داریم.

به گزارش حبیب خبر، "فرشاد بهمن" یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا در این باره اظهارکرد: شوربختانه در سال‌های اخیر پرداخت نشدن به‌موقع مطالبات رسانه‌ها توسط برخی دستگاه ها و صنایع به یک چالش جدی برای شغل خبرنگاری تبدیل شده است.

او گفت: مسوولان چنین دستگاه هایی باید نسبت به ساماندهی وضعیت موجود در حوزه پرداخت مطالبات رسانه ها اقدام کنند. این وضعیت نه تنها بر روحیه خبرنگاران تأثیر منفی می‌گذارد بلکه کیفیت کار رسانه‌ای را نیز تحت الشعاع قرار می‌دهد؛ به همین منظور از مدیریت ارشد خوزستان درخواست دارم به این موضوع مهم ورود کند تا با اتخاذ تدابیر مناسب زمینه‌های لازم برای پرداخت به‌موقع مطالبات رسانه‌ها فراهم شود.

بهمن، همکاری و تعامل صنایع و دستگاه های اجرایی با خانه مطبوعات خوزستان را با اهمیت عنوان کرد و گفت: تعامل و همکاری مشترک میان دستگاه های اجرایی علاوه بر آگاهی رسانی دستاوردها و معرفی ظرفیت های استان به بهبود سطح کیفی فعالیت های رسانه ای منجر خواهد شد.

مدیرعامل خانه مطبوعات خوزستان با اشاره به ظرفیت های استان در حوزه های مختلف و اجرای طرح‌های زیرساختی و عمرانی بسیار که متولی آن دستگاه های اجرایی استان هستند گفت: این طرح ها اغلب در قالب های مختلف از پیوست های رسانه ای برخوردار هستند تا از این طریق خدمات انجام شده به صورت پیوسته آگاهی رسانی شوند.

او گفت: در برخی موارد هزینه های مربوط به پیوست رسانه ای طرح های اقتصادی، صنعتی و عمرانی استان به رسانه های خارج از خوزستان پرداخت می شود. در این زمینه از مجمع نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی می خواهیم تا چنین فرآیندی که سبب تضعیف جامعه اطلاع رسانی استان شده را بررسی کنند.

بهمن خاطرنشان کرد: تقویت جامعه آگاهی رسانی خوزستان نیاز به حمایت های مجموعه مدیریت ارشد استان دارد تا هزینه های تعیین شده در قالب پیوست های رسانه ای طرح های خوزستان در داخل استان هزینه شوند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید