امروز:
جمعه - 29 تير - 1403
ساعت :

دکتر شریفی: بخش ‌دندانپزشکی

 معاون اجرایی مرکز بهداشت خوزستان بر لزوم رفع نیاز دستیار دندانپزشکی در شهرستان های تابعه و تکمیل تجهیزات برای راه اندازی بخش ‌دندانپزشکی "صیدون" در دو هفته آینده خبر داد.

 به گزارش حبیب خبر، دکتر "مهرداد شریفی" در جلسه‌ای که به منظور بررسی اقدامات صورت گرفت پس از بازدید تیم اجرایی مرکز بهداشت خوزستان از شهرستان های باغملک و صیدون، با حضور مدیر شبکه بهداشت و درمان باغملک، رییسان مراکز بهداشت باغملک و صیدون و کارشناسان مربوط در ستاد استان و شهرستان برگزار شد، گفت: ریشه حل بسیاری از مشکل ها در گروی خردگرایی است و برای به بار نشستن خردگرایی نیاز به همت و تعهد مدیران با جلب مشارکت های مردمی است. وظیفه ما صیانت از حقوق و سلامت مردم است و رسالت ما ایجاب می‌کند امانت‌ دار مردم باشیم؛ چرا که سلامت مردم خط قرمز ماست.

 او در ادامه با بررسی ساختار نیروهای شاغل در شهرستان‌های باغملک و صیدون در مقایسه با تشکیلات افزود: لازم است اطلاعات نیروهای شاغل براساس تشکیلات برای شبکه های بهداشت و درمان تابعه دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز به تفکیک شهرستان ها تهیه شود تا با همکاری نیروی انسانی دانشگاه ساماندهی شوند.

 معاون اجرایی مرکز بهداشت خوزستان در ادامه با ارایه راه کارهایی در حوزه های درآمد زایی شبکه گفت در طول 20 ماه گذشته در حوزه مرکز بهداشت استان به اندازه 20 سال برای اصلاح و بهبود، تجهیزات دندانپزشکی، پزشکی، تعمیرات، تجهیز و بهبود استاندارد، دارویی، زیست پزشک، پروژه های  عمرانی و آزمایشگاهی کار شده است.

دکتر شریفی با تاکید بر نیاز به ۲۱ نفر دستیار دندانپزشکی در شهرستان های تابعه گفت: باید در دو هفته آینده مشکل های صیدون در حوزه دندانپزشکی رفع شود و اعتبار یک دستگاه رادیوگرافی دندانپزشکی نیز به این شهرستان اختصاص یابد.

در ادامه مدیر شبکه بهداشت و درمان باغملک و رییسان مراکز بهداشت شهرستان های باغملک و صیدون گزارشی از اقدامات صورت گرفته در حوزه های مختلف جذب اعتبارات، تجهیز محل زیست پزشک، تجهیز و ساخت محل جدید آزمایشگاه ارایه کردند و در پایان مدیران اجرایی حوزه ستادی مرکز بهداشت خوزستان به ارایه گزارش خود بر اساس بازدید انجام شده و مداخله های صورت گرفته پرداختند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید