امروز:
جمعه - 29 تير - 1403
ساعت :

عباسیان: روابط عمومی دستگاه ها به خوبی حمایت نشده اند

قائم مقام شرکت آب وفاضلاب اهواز گفت: روابط عمومی در دستگاه ها به خوبی مورد حمایت و توجه قرار نگرفته است.

به گزارش حبیب خبر، "فرزان عباسیان" در آیین پاسداشت روز روابط عمومی و ارتباطات در محل مدیریت روابط عمومی و آموزش همگانی آبفا اهواز گفت: بی تردید روابط عمومی نقشی موثر در بالندگی هر سازمانی را دارد؛ این در حالی است که پس از پیروزی انقلاب اسلامی موضوع روابط عمومی‌ها جدی‌تر و موثرتر نمود پیدا کرده‌اند.

او افزود: اصلی‌ترین هدف و رسالت روابط عمومی تبیین تلاش، زحمات و خدمات ارایه شده به مردم بوده است، گزارش‌ها و اخبار منعکس شده از سوی روابط عمومی‌ها در واقع بازتاب خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی به مردم است.

او در ادامه نقش روابط عمومی‌ها را در سازمان‌ها پر رنگ و موثر دانست و گفت: با تمرکز و تخصص و ارتباط مطلوب، می‌بایست به‌خوبی نقش پل ارتباطی میان مردم و سازمان‌ها را ایفا کنند.

عباسیان تاکید کرد: سازمان‌ها باید به روابط عمومی‌ها به لحاظ امکانات، پشتیبانی و ایجاد انگیزه توجه ویژه و جدی داشته باشند. به نظر می‌رسد بخش روابط عمومی به خوبی مورد حمایت و توجه نبوده است، لذا این نقیصه، فوری و قطعا مرتفع شود، چراکه تنگناهایی وجود دارد که در بخش افکار عمومی توسط روابط عمومی‌ها باید مدیریت شود.

قائم مقام شرکت آب و فاضلاب اهواز خاطرنشان کرد: روابط عمومی‌ها می‌بایست در نقش سخنگو و پاسخ دهنده‌ی هرگونه نقد، نظر و دغدغه‌ی مردم عمل کنند و این مهم شاید جزواصلی‌ترین وظایف و رسالت های محوله نیز قلمداد شود.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید