امروز:
جمعه - 29 تير - 1403
ساعت :

تازه ترین خبر از همسان‌سازی حقوق بازنشستگان

 یک فعال صنفی بازنشستگان تامین اجتماعی خواستار اجرای همسان‌سازی برای بازنشستگان کارگری شد و افزود: همسان‌سازی حقوق برای همه بازنشستگان اجرا شود.

 در روزهای پیش از پانزدهم تیر، سه میلیون تومان بابت پیش‌پرداخت همسان‌سازی به حساب بازنشستگان تامین اجتماعی واریز شد؛ پیش از آن، همین مبلغ برای بازنشستگان کشوری و لشگری واریز شده بود؛ اما در هر حال، مشخص نیست که آیا این ماه (تیرماه) نیز پیش‌پرداخت همسان‌سازی برای کارگران بازنشسته واریز می‌شود یا خیر و اجرای آن از چه زمانی آغاز می‌شود.

 به گزارش حبیب خبر، "سیداحمد حسینی" به ایلنا گفت: متناسب سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی، لشگری و کشوری سال‌ها پیش کلید خورد و اکنون در برنامه هفتم به عنوان یک تکلیف قانونی مصوب شده است؛ براین اساس، باید از ابتدای امسال اجرایی شود.

 سیداحمد حسینی، افزود: من از خانواده‌ای کارگری هستم که پدرم و برادرم از دنیا رفتند و همسان سازی حقوق خود را به چشم ندیدند و خدا می‌داند در جامعه بازنشستگان کشور، چند خانواده دیگر مثل خانواده من هستند. بیایند تا بازنشستگان زنده‌اند، دستور اجرای همسان‌سازی را صادر کنند.

او با تاکید کرد: از فروردین ماه باید همسان‌سازی برای همه بازنشستگان اجرایی شود. هر چند در این تورم مبلغ همسان‌سازی بسیار کم است، باز پول چند قرص نان برای بازنشستگان می‌شود و همین هم غنیمت است.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید