امروز:
جمعه - 29 تير - 1403
ساعت :

تماس با یحیی؛ مهاجم قاتل را به پرسپولیس می آوریم 

گمانه‌زنی های زیادی درمورد پیوستن حمد الله به پرسپولیس در فضای مجازی و برخی سایت های داخلی مطرح شده است.

به گزارش همشهری آنلاین، باشگاه پرسپولیس با در نظر گرفتن سقف قراردادش به دنبال جذب مهاجم خارجی کارآمد است. یحیی گل‌محمدی به ادعای خودش فیلم بیشتر از ۳۰ بازیکن را به دقت دیده اما هنوز به گزینه دلخواه خود نرسیده است.

 البته طبیعی است که مهاجمان با قیمت ۴۰۰ تا ۵۰۰ هزار دلار نمی‌توانند مهاجم شش‌دانگی برای پرسپولیس باشند، مگر اینکه این باشگاه بودجه خود برای جذب مهاجم خارجی را افزایش دهد که این امر هم با شرایط بد مالی این باشگاه فعلا ممکن نیست.

اما بعد از اینکه سرمربی الاتحاد در نشست خبری یکشنبه‌شب خود از جدایی عبدالرزاق حمدالله مهاجم مراکشی تیمش خبر داد، گمانه‌زنی های زیادی درمورد پیوستن او به پرسپولیس در فضای مجازی و برخی سایت های داخلی مطرح شده است.

 در این مورد حتی با خبر شدیم که برخی از ایجنت‌های داخلی که با ایجنت این بازیکن لینک هستند او را به یحیی گل‌محمدی برای تقویت تیمش پیشنهاد داده‌اند.

 اما از آنجا که قیمت حمدالله در ترانسفر مارکت ۳ میلیون دلار عنوان شده حتی با نیمی از این پول هم پرسپولیس توان خرید او را نخواهد داشت.

شاید به خاطر همین است که یحیی تا الان خواسته‌ای از مدیریت باشگاه پرسپولیس برای جذب حمدالله نداشته است. از این جهت که او خوب می‌داند درویش قصد ندارد بیشتر از ۵۰۰ هزار دلار برای جذب مهاجم خارجی هزینه کند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید